Dyrektor:     mgr Sławomir Kulpiński


Wicedyrektor:
      mgr Renata Zalewska-Czeszewska

 

 

 

Lp.  Nazwisko i imię
Nauczane przedmioty
1.
mgr Affelska Kamila
 doradztwo zawodowe, przedmioty logistyczne
2. mgr Banaszkowska Agata  j. niemiecki
3. mgr Bona-Schmidt Joanna  j. angielski
4. mgr Bondarczyk Joanna  geografia, przedmioty hotelarskie
5. mgr Fijas Leszek  kierownik, przedmioty logistyczne
6. mgr Głyżewska-Fijas Dorota  biologia, przedmioty gastronomiczne
7. mgr Grabowski Jacek  pedagog szkolny
8. mgr Grochowska Anna  matematyka, informatyka, przedmioty informatyczne
9. mgr Gumińska-Bejfus Anna  chemia, przedmioty informatyczne
10. mgr Jóźwiak Michał  przedmioty logistyczne
11. mgr Jutrowski Krzysztof  j. angielski
12. mgr Kałas-Paterek Monika  wychowanie fizyczne
13. mgr Kantak Wojciech  matematyka
14. mgr Kiedos Aleksandra  biznes i zarządzanie, podstawy przedsiębiorczości
15. mgr Kołodziejek Wojciech  j. angielski
16. mgr Kotlewska Sylwia  psycholożka
17. mgr Kulpiński Jonasz  przedmioty informatyczne
18. mgr Kulpiński Sławomir  dyrektor, przedmioty ekonomiczne
19. mgr Kuszewska Magdalena  j. polski
20. mgr Libera Marek  fizyka, matematyka
21. mgr Łysiak Jadwiga  j. angielski, historia, HiT 
22. mgr Maćkowski Jacek  wychowanie fizyczne 
23. mgr Mazur Natalia  przedmioty gastronomiczne
24. mgr Michalak Joanna  j. polski
25. ks. mgr Musiał Maciej  religia
26. mgr Nichczyński Tomasz  j. angielski
27. mgr Oczkowska Sandra  przedmioty ekonomiczne
28. mgr Pawłowska-Potoczna Barbara  j. polski
29. mgr Ruks Ronald  religia
30. mgr Samul-Szustka Sylwia  bibliotekarka, opiekunka SU, EDB
31. mgr Sas Honorata  wychowawczyni w internacie
32. mgr Skiba Anna  plastyka, historia, HiT
33. mgr Stasiak Marek  przedmioty informatyczne
34. mgr Świeca Emilia  historia, HiT, WOS, przedmioty ekonomiczne
35. mgr Świerczewska-Łaznowska Sylwia  pedagożka specjalna
36. mgr Tomaszewska Ewa  j. niemiecki, przedmioty hotelarskie
37. mgr Tuński Mateusz  wychowanie fizyczne
38. mgr Turzyńska Magdalena  chemia
39. mgr Witkowska Dorota  przedmioty ekonomiczne
40. mgr inż. Wobszal Joanna  matematyka, informatyka
41. mgr Wojtalewicz Hanna  historia, HiT, j. niemiecki, WDŻ
42. mgr Zalewska-Czeszewska Renata  wicedyrektor, przedmioty logistyczne i ekonomiczne
43. mgr Złotucha Andrzej  kierownik szkolenia praktycznego, geografia, biologia

© Jakub   

Kalendarz

pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2024
 

Nr konta RR

44 8162 0003 0000 0361 2000 0010

Perspektywy 2021

BIP

DBI

Patronat

Współpraca

Twarzoksiążka